Koláže

Ženy I

Toto cvičební oddělení navštěvují ženy všech věkových kategorií, je určeno pro začátečníky i pokročilé. Po týdnu se střídají hodiny posilovací (bodystyling), cvičení s velkým míčem (gymball), cvičení na bedýnkách (step aerobic), posilování s tyčí (gymstick) a kruhový trénink (různá náčiní).

Bodystyling – kombinace klasického aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla a posilování jednotlivých partií (břišní a stehenní svaly, hýždě, zádové svalstvo, paže…) Bodystyling rovnoměrně zpevňuje a tvaruje postavu. Svaly budou pevnější a pružnější.

Gymbally – velké míče učí správnému držení těla, posilují svaly pánevního dna a jiné části těla. Cvičení je ohleduplnější vůči kloubům i zádům, zlepšuje rovnováhu a koordinaci.

Step aerobic – patří mezi formy aerobiku. Je však obohacen o pomůcku nazvanou prostě step, je to velmi jednoduše řečeno malý schodek, který činí cvičení intenzivnější. Sestavy, které se cvičí se stepem, jsou tak založeny zejména na krocích nahoru a dolů, aby se neustále musel překonávat výškový rozdíl mezi podložkou a podlahou.

Kruhový trénink – jak už sám název napovídá, u kruhového tréninku jsou jednotlivé cviky cvičeny v kruhu, tzn. že odcvičíte daný počet opakování jednoho cviku, přejdete na cvik další  a jakmile vše odcvičíte, začnete s novou sérií ve stejném provedení,základním cvičebním prostředkem je vlastí tělo a cvičební různé cvičební pomůcky.

Gymstick – jedná se o skupinové cvičení, které se zaměřuje na protahování, zpevnění zádových svalů a především posilování problémových partií jako jsou břicho ,hýždě a stehna. Cvičení napomáhá k prevenci zranění pohybového aparátu a redukci váhy. Posílíte si tělo i svaly do hloubky zábavnou a účinnou formou.

Vedoucí oddělení:
Lenka Grácová      tel: + 420 774 655 423                                     email:gracova1@seznam.cz
Jindřiška Dvorská tel: + 420 605 161 901                                   email:jin.dvorska@seznam.cz

Cvičební dny jsou pondělí a čtvrtek

• pondělí 19.00 – 20.00 hod. (bodystyling, gymbally, step aerobic, kruhový trénink, gymstick)
  • čtvrtek 19.45 – 20.45 hod. (s náčiním, overball, gumy, činky)
    • roční členský příspěvek činí 1200,- Kč
    • ženy na mateřské dovolené 800,- Kč